Группа StarLightMedia обнародовала стоимость своих телеканалов в 2020

В первом квартале следующего года месячная стоимость ретрансляции шести каналов StarLightMedia (ICTV, CТБ, «Новый канал», М1, М2 и «ОЦЕ») вырастет с 3 грн до 4,5 грн за абонента.

Продолжить чтение

Рішенна Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 08.08.2019 № 1165 про переоформлення ліцензії для технології IPTV, ОТТ

Про заяву ТОВ «ДІДЖІТАЛ СКРІНЗ», м. Київ, щодо переоформлення (шляхом об’єднання) ліцензій провайдера програмної послуги та переоформлення об’єднаної ліцензії провайдера програмної послуги (НР № 00289-п від 17.03.2014)
ЗАВАНТАЖИТИ

Продолжить чтение

Война провайдеров и ЖЭКов, или Почему Интернет в вашем доме может подорожать

ЖЭКи и ОСББ требуют от провайдеров интернета больше денег за доступ к инфраструктуре. Есть ли тут нарушение закона и вырастут ли цены на интернет?

Продолжить чтение

Нагадування про продовження відкритого конкурсу для визначення акредитованих організацій колективного управління (доповнено 25.07.2019)

Повідомляємо, що реєстрація представників громадськості для участі в засіданні комісії з акредитації організацій колективного управління, яке відбудеться 30 липня 2019 року о 14:00, здійснюється з 25 по 30 липня 2019 року (припиняється за дві години до початку засідання) за посиланням.

Продолжить чтение

Соцiальна реклама “Тримай пораду вiд сусiда” “Електронні послуги”

Державне агентство з питань електронного урядування звертається до ІнАУ із проханням про розповсюдження серії відеороликів “Тримай пораду від сусіда” членами Асоціації.

Продолжить чтение