Раптова смерть Є.А.Березняка

Правління і Виконавча дирекція Всеукраїнської Асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж з глибокою скорботою повідомляють, що 15 жовтня 2020р. від швидкоплинного запалення легенів раптово пішов з життя один з засновників ВАОКТТМ Євген Андрійович Березняк.

Євген Андрійович народився 27.04.1951р. Закінчив Ленінградський державний інститут культури ім.Н.Крупської і Харківський інститут мистецтв за спеціальністю режисер театру і кіно.

Викладав у культпросвітучилищі, був режисером народного театру, актором Хмельницького театру ім.Петровського, з 1979 до 1990р. – головним режисером Запорізького комітету по телебаченню і радіомовленню.

Автор і режисер фільму «Дума про Тараса Бульбу».

Один з перших на Україні операторів кабельного телебачення: у 1990р. почав будівництво  широкосмугових телевізійних систем, був керівником кабельної інформаційної системи, з 1997 р. – генеральним директором українсько-угорської компанії «ІНН-КОМ», секретарем Координаційної ради по розвитку і будівництву телекомунікаційних мереж при Запорізькій міській раді народних депутатів.

Один з засновників і член Правління Всеукраїнської Асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж, з 2004 по 2009р. – Президент (заступник Голови Правління) Асоціації.

Пам’ятаємо,  шануємо і сумуємо, висловлюємо щире співчуття родині, друзям, колегам, шанувальникам Євгена Андрійовича.

Trackback from your site.