Нагадування про продовження відкритого конкурсу для визначення акредитованих організацій колективного управління (доповнено 25.07.2019)

Повідомляємо, що реєстрація представників громадськості для участі в засіданні комісії з акредитації організацій колективного управління, яке відбудеться 30 липня 2019 року о 14:00, здійснюється з 25 по 30 липня 2019 року (припиняється за дві години до початку засідання) за посиланням.
Додатково інформуємо, що кількість місць у приміщенні, в якому відбудеться засідання комісії з акредитації організацій колективного управління, є обмеженим, у зв’язку з цим, просимо від юридичних осіб реєструвати не більше однієї кандидатури. Секретаріат залишає за собою право відмовити в реєстрації. Попереднє оголошення: Нагадуємо, що Мінекономрозвитку 04.06.2019 розмістило оголошення про продовження відкритого конкурсу для визначення акредитованих організацій колективного управління у наступних сферах обов’язкового колективного управління: – право слідування щодо творів образотворчого мистецтва; – кабельна ретрансляція об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, крім прав організацій мовлення щодо їхніх власних програм (передач) мовлення. У зазначеному оголошенні було вказано дату закінчення прийому заяв про акредитацію організацій колективного управління 18 липня 2019 року. Просимо всі організації колективного управління, що подають заяви про акредитацію, надати Мінекономрозвитку відповідні заяви та додані до них відомості і документи не пізніше 18 липня 2019 року. Починаючи з 19 липня 2019 року заяви про акредитацію організацій колективного управління прийматися не будуть. Проведення засідання комісії з акредитації організацій колективного управління оголошено на 30 липня 2019 року о 14:00 в залі засідань департаменту інтелектуальної власності Мінекономрозвитку (бульвар Дружби народів, 28, 1 поверх, кімната 120). Додатково буде оголошено про умови реєстрації представників громадськості для участі в засіданні комісії з акредитації організацій колективного управління. Документи надсилати за адресою: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 01008, м. Київ, вул. М. Грушевського, 12/2

Trackback from your site.