Главная

Мероприятия

Контакты

Перепика Ассоциации


Концепція розвитку інформаційного простору України 2020
Сайты партнеры

ДИВНА КАЗКА

  Дата: 06/07/2012

Місце дії –  телемедійний простір Дивної країни

Дійові особи:

Семиголовий Дракон – представник закону Дивної Ради телемедійної країни,

Шляхетні лицарі – оператори, кабельники та інші провайдери контенту,

Шановні купці – постачальники контенту,

Гільдія купців – асоціація перепродажу контенту,

Олеся Розумна – голова гільдії купців

Десь, колись, в Телекраїні,

Де захочете, там буде,

Бо у казці, та ще й в цифрі,

Все можливо, добрі люди.

Отож була собі Телекраїна, і були у ній Шляхетні лицарі, які постачали контент усім мешканцям Дивної країни.  Всі жителі без винятку були задоволені. Й стояв на варті порядку Семиголовий дракон, який невпинно контролював, щоб усі діяли в правовому полі та за законом.

Шановним купцям важко було працювати в недосконалому правовому полі Дивної країни. І для захисту своїх інтересів вони створили Гільдію купців, призначивши її  головою Олесю Розумну. «Ми будемо захищати купців, лицарів, мешканців – усі без винятку будуть щасливі», - проголошувала Гільдія, очолювана Олесею Розумною…

 Йшов час…Та не все складалося, як обіцялося. Почала  Гільдія перекуповувати контент та створювати монополію, об’єднуючись з найзаможнішими купцями, змушуючи лицарів купувати контент в єдиного монополіста за найдорожчими цінами.  Семиголовий Дракон захищав законність Дивної країни: не дозволяв бешкетувати нікому, навіть Гільдії. І тоді знов почулися вигуки : « Давайте створимо досконалий закон, який захищатиме всіх – лицарів, купців, мешканців; який буде захищати НАС – Гільдію та монополістів!», - закликала Олеся Розумна…А далі ще цікавіше : «Дракон не досконалий! Дракону конче потрібна Восьма голова! Я буду найрозумнішою Головою Восьмиглавого Дракона! Оберіть мене Головою Дракона!».

І сталося неочікуване – мешканці обрали Олесю Восьмою Найрозумнішою Головою Дракона. І прийняла Олеся новий закон, який нікого не захищав, окрім Гільдії та монополістів. Гільдія ставала все міцнішою і багатшою. Спочатку вона стала поглинати невеликих купців, а потім проковтнула і найзаможніших.

Мешканцям ставало жити все важче й важче. Контент став необґрунтовано дорогим і не цікавим, адже придбати його можна було лише через Гільдію купців. Жителі Дивної Телекраїни почали нарікати : «Невже в нашій Країні немає гідного лицаря, який захищатиме нас і поборе Восьмиглавого Дракона?».

Зібралися Шляхетні лицарі та почали думку гадати, як захистити жителів та Дракона здолати. Вийшов Лицар Айвенго та сказав, що здолає він цю біду. Не хотіла битися Олеся: і грошима підкупала Айвенго, і принадами зваблювала, але лицар був непохитний.

Три дні і три ночі тривала битва, аж доки не відлетіла Восьма Голова.  І сказав тоді Айвенго: « Нікому не дозволено бути найрозумнішим. Нікому не дозволено писати закони для себе і тлумачити їх як заманеться. Дракон має бути Семиголовим і захищати правове поле Телекраїни. А мешканці мають отримувати той контент, який їм цікавий та потрібний!».

Так і скінчилась дивна казка в Дивній країні. Напрочуд дивні висновки кожний для себе зробить сам... Може, когось впізнає, а, може, скаже, - «в нашій країні такого бути не може..». Від себе сказати можу лише одне – в кожній країні треба поважати свій народ і рахуватися зі своїми Драконами, які б вони не були. І ще ви запитаєте мене , - «Хто такий Айвенго?», - і я вам відповім, - «Це тільки казка, в якій добро завжди перемагає несправедливість і на кожну Олесю Розумну знайдеться свій лицар Айвенго». На цьому закінчую.

Щиро ваша,

О. Окуньова

Источник: www.mediaobzor.com


Звернення керівництву Медіа Група Україна
30/12/2014  [подробнее..]
Решение Национального совета Украины
11/12/2014  [подробнее..]
Программа
16/10/2014  [подробнее..]
Всеукраїнська нарада операторів телекомунікацій і провайдерів
16/10/2014  [подробнее..]
Sigma Bleyzer,компания Воля, Телекоммуникационная палата Украины
28/11/2013  [подробнее..]
Новости
Асоціації провайдерів* оприлюднили Меморандум щодо захисту не
08/02/2015 [подробнее..]
Общественные организации поддерживают отмену незаконных решений
06/11/2014 [подробнее..]
Профільний комітет Верховної Ради ухвалив рішення щодо розповсюд
17/03/2014 [подробнее..]
Защита рынка платного телевидения
13/07/2012 [подробнее..]
О деятельности коммунального предприятия «Киевжилспецэксплуатаци
12/07/2012 [подробнее..]
ДИВНА КАЗКА
06/07/2012 [подробнее..]
Показать новости:


Продвижение сайта от студии Advertising for Business